Blog

Bu Yaz Tatilinde Her Neredeysen Güneş Gözlüğün Hep Seninle Olsun!

25 Nisan 2022

Güneş gözlüğü her ne kadar bir aksesuar olarak görülse de öncelikle sağlığımız için alacağımız bir tedbir olmalı.

2024'ün En Güzel Hediyesi: Yeni Sezon Güneş Gözlüğü

08 Aralık 2021

Yeni sezon güneş gözlükleri, 2024 yılının en güzel hediyesi olarak birbirinden harika modellerle geliyor! Her yıl değişen aksesuarlar, kıyafetler güneş gözlükleri için de sıra dışı ve yepyeni trendler ortaya çıkmasına katkı sağladı. Bu trendler ışığında tasarlanan güneş gözlüğü modelleri arasında da sezonun en iddialı tasarımlarına sahip modeller ön plana çıkıyor. Yeni sezonun eşsiz parçalarından bir kısmı dikkat çekici çerçeve formlarıyla ilgimizi çekerken, bir kısmı da bu çerçeve modelleriyle kendisini tamamlamış renkleriyle karşımıza çıkacak. 

Babalar Gününe Özel Güneş Gözlükleri

12 Eylül 2021

Canımız  babalarımızın, ailenin kahramanı babaların günü yaklaşıyor. Bu özel günlerinde, onları mutlu etmek, sevinçlerine ortak olmak için babalar günü hediyesi seçiminizi yaptınız mı? Babalar günü hediyenizi henüz almadıysanız, şık bir güneş gözlüğü seçimiyle babanızı şımartmakla kalmayıp, ona her mevsim kullanabileceği  kalıcı bir hediye  vermiş olursunuz.  En trend markaların güneş gözlüklerinde babalar gününe özel %50’ye varan indirimlerimizi kaçırmayın.

Maskülen Bir Tarz İçin: Tom Ford Gözlük

12 Ekim 2021

Kendine has tarzıyla milyonların sevgilisi olan Tom Ford, gözlük modasına yön vermeye devam ederken bir an olsun lider konumundan ayrılmamaya kararlı. Bu kararı her gözlük modelinde gösteren, kadınların ve erkeklerin vazgeçilmezi olmayı başaran Tom Ford, başarılarla dolu hayat hikayesine her gün yeni eklemeler yapıyor.

Neden Kışın Güneş Gözlüğü Kullanılmalı?

12 Ekim 2021

Kış aylarında da güneş gözlüğü takmak oldukça önemli. Bunun yanı sıra takılacak olan güneş gözlüğünün doğru şekilde seçilmiş olması da büyük bir önem taşıyor. Herhangi bir güneş gözlüğü sizi güneşin zararlı etkilerinden sandığınız kadar koruyamayabilir.

80 Yıllık Bir İkon: RAY-BAN Güneş Gözlüğü

12 Ekim 2021

Popüler kültürün olmazsa olmaz simgelerinden biri olan Ray-Ban, 80 yıl önce bir güneş gözlüğü markası olarak piyasaya sürüldüğü günden bu yana kullanım ve konfor önceliğinin yanı sıra modaya da yön verir parçalarla karşımıza çıkıyor. 2018 yazının devrimsel nitelikteki parçalarını aslında tanıyorsunuz. Dört ana modelden yola çıkan Ray-Ban, aviator, round, clubmaster ve wayfarer modellerini "reinvention” adı altında 80. Yılın şerefine yeniden yorumluyor.

2024 Erkek Güneş Gözlüğü Modelleri

12 Eylül 2021

Sadece yazın değil dört mevsim şıklığın ve stilin göstergesi güneş gözlükleri, kadın erkek herkesin bir numaralı aksesuarı. Kendine özen gösteren beylerin de artık bayanlar kadar yeni trendleri takip ettiği günümüzde, erkek güneş gözlüğü modellerinin de sayısı bir hayli fazla. Günümüzde kadınların da çoğu zaman tercih ettiği maskülen çizgilerdeki güneş gözlüklerinin, hem erkek hem kadınlara özgü unisex tasarımları oldukça ilgi çekici hale geliyor. 2023/2024 ilkbahar yaz sezonunda ön plana çıkan erkek güneş gözlüğü modelleri arasında karar verirken, size sezonun dikkat çekici detaylı gözlüklerinden bahsedeceğiz. 2024 erkek güneş gözlüğü modelleri arasında seçim yaparken yazımıza mutlaka göz atın deriz…

Gözlük Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Önemli İpuçları

15 Eylül 2021

Yüz şeklinizin güneş gözlüğü seçiminde etkili olduğunu biliyor muydunuz? Gözlük seçerken birçok kritere dikkat etmeniz gerektiğini biliyor musunuz? Görsel olarak vitrinde çok beğendiğiniz bir güneş gözlüğü, yüz şeklinize uymayabilir. Bu gibi durumların yaşanmasının önüne geçmek adına gözlük seçerken yüz şeklinize göre bir tercihte bulunmanız gerekmektedir. Yüzünüzün şekli, gözlük seçimindeki en önemli etmenlerden birisidir. Ayrıca sadece yüz tipi değil, aynı zamanda ten renginiz de gözlük seçiminde oldukça önemlidir.

Spor Tarzın Tutkunlarına Ray-Ban Güneş Gözlüğü Modelleri

12 Ekim 2021

Günlük hayatın koşuşturmacası bir süre sonra insanları rahat edecekleri giyim ve tarzlara yönlendiriyor. Özellikle klasik giyimden sıkılan ve huzuru spor giyimde bulanlar bu dönemde oldukça fazla. Türkiye’de yapılan yeni bir araştırmada bunu destekler nitelikte sonuçlara sahip. Artık spor giyimi daha çok seviyor, daha çok benimsiyor ve hayatımızın her alanında daha çok tercih ediyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.