ray-ban.jpg (400 KB)

ray-ban-mobile.png (427 KB)

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 515 ürün görüntüleniyor.
Toplam 515 ürün görüntüleniyor.
%25 İNDİRİM
6.250,00 TL
4.690,00 TL
%25 İNDİRİM
7.065,00 TL
5.300,00 TL
%25 İNDİRİM
7.485,00 TL
5.615,00 TL
%25 İNDİRİM
6.665,00 TL
5.000,00 TL
%25 İNDİRİM
7.065,00 TL
5.300,00 TL
%25 İNDİRİM
7.065,00 TL
5.300,00 TL
%25 İNDİRİM
6.665,00 TL
5.000,00 TL
%25 İNDİRİM
6.665,00 TL
5.000,00 TL

Ray-Ban Güneş Gözlüğü

90 yıllık tarihi ile hem güven hem de kaliteli hizmet sunan rayban gözlük markası bu zamana kadar birçok farklı sektör için gözlük üretmiştir. En başta havacılık alanı için üretilen gözlükler yakın geçmişte sosyal alana da nüfuz etmeyi başarmıştır. Günümüzün en popüler tercihlerinden biri olan rayban güneş gözlüğü modelleri hem göz sağlığınızın hem de giyim aksesuarlarının bir numaralı seçeneği olarak kataloglarda yer almaktadır. Bir dizi testlerden geçirilerek alıcıların beğenilerine sunulan rayban gözlük seçenekleri sağlıklı kullanımlar için de idealdir. Günümüzde başta müzisyenler olmak üzere birçok farklı sanat alanındaki ünlü isimlerin de ilk tercihi olan rayban güneş gözlüğüürünleri şıklığı, zarifliği, karizmayı bir potada eriterek müşteri memnuniyetini zirve noktalarına taşımayı başarmıştır. Başlı başına bir moda ikonu olan bu marka, güneş gözlükleri yerine Rayban ismiyle anılarak markanın güvenilirliğini de tescil etmiştir. Michael Jackson ve Madonna gibi ismi dünya çapına yayılmış evrensel pop figürleriyle de özdeşleşen bu marka uzun yıllar daha yediden yetmişe herkesin ilk tercihleri arasında yer alacaktır. Rayban Güneş Gözlüğü En kaliteli malzemelerin bir araya getirilmesiyle üretilen bu özel gözlükler uzun yıllar boyunca ilk günkü ışıltısından ve enerjisinden ödün vermeden kullanılabilir. Kendilerine has kılıfları ile birlikte kısa ve uzun soluklu yolculuklarda da insanların yanından ayırmayacağı aksesuarların başında geliyor. Aynı zamanda hem erkeklerin hem de kadınların oluşturduğu kombin modellerin de tamamlayıcı bir aksesuar olması tercih seçeneklerini geniş bir alana taşıyor. Cam kalitesi bakımından da beklenenin çok üstünde bir performansa sahip olan gözlükler dayanıklılık ve sağlam ürün talebine de doğrudan doğruya cevap vermektedir. Hem spor hem de klasik giyimler için uygun olan tasarımları ile çocuk yetişkin demeden herkesin sahip olmak istediği aksesuarların başında gelen çok özel ürünlerdir. Dünya çapında milyonlarca kişinin göz sağlığını ve genel estetiğini sağlayan Rayban gözlükleri taksitle satın alma seçeneklerini de alıcılarına sunuyor.

Rayban Gözlük Erkek Modelleri

Hediye paketi de yapılabilen rayban gözlük erkek modelleri başta yılbaşı olmak üzere, doğum günleri ve yıl dönümlerinde herkesin isteyeceği armağanların başında geliyor. En az kendisi kadar şık ve özgün olan hediye paketleri ile birlikte takdim edildiği takdirde herkesin beğenisini kazanacak çok nadide aksesuarlardır. Aynı zamanda onlarca farklı renk seçeneği ile beraber geniş bir satın alma opsiyonu da sunuyor. Dileyenler online platformlarda rayban gözlük erkek modelleri kapsamında titiz bir araştırma yapabilir, ürün görsellerini inceledikten sonra siparişlerinizi hemen tamamlayabilirsiniz. Önce favorilere ekleyip daha sonra favorilerinde olan ürünler arasında bir seçim yapabilirsiniz. 2 yıllık garanti kapsamında olan erkek gözlükleri hem estetik hem de sağlamlık taleplerinin karşılığını hakkıyla vermektedir. Bulunulan her ortamda farkını gözler önüne seren bu modeller açık ve koyu renkler ile birlikte ürün kataloglarında yeni sahiplerini bekliyor.

Rayban Bayan Gözlük Modelleri

Bu ürünlerde de kredi kartı kullanan tüm müşterilere taksit avantajları sunulmaktadır. Yüzde yirmiye varan indirimleriyle rayban bayan gözlük modelleri her bütçeye ve cebe uygun olarak yeniden yapılandırılmıştır. Dileyenler unisex bir gözlük alıp dönüşümlü olarak kullanabilir. Oval biçimli olan gözlükler genellikle elbise ve abiye türü kıyafetler için tamamlayıcı bir kombin olma avantajını da beraberinde getirmektedir. Günlük giyimler için gayet sportif bir imaja sahip olan kare biçimli gözlükler tercih edilebilir. Kalın çerçeveli gözlükler de bir diğer seçenek olup dayanıklı kullanımları ile ön plana çıkmaktadır. 

Ray-Ban Çocuk Güneş Gözlükleri

 1930’ lardan günümüze uzanan Rayban efsanesi, 2003 yılından itibaren çocuk güneş gözlüğü üretimine başladı. Çocuk modasının popüler kültürle birlikte hızla ilerlemesinin ışığını gören Ray-Ban, yetişkinler için tasarlanan modellerin küçük ölçülerde yeniden yorumlanması ile, çocuk koleksiyonunu yaratmış oldu.Mükemmel işçiliğini, en kaliteli materyallerle, bu kez çocuklar için bir araya getiren Rayban, 8-12 yaş aralığındaki çocuklara uygun, maksimum koruma sağlayacak şekilde tasarlandı. Daha hafif ve konforlu çerçevelerin titanyum malzemelerden yapılmasının en önemli iki sebebi, antialerjik ve hafif olmasıdır. 

Çocuk göz sağlığının öneminin bilinci ile, küçük yaşlardan itibaren stil sahibi ufaklıkların beğenisine sunulan rengarenk camlar ve çerçevelerle bezenmiş Rayban çocuk güneş gözlüklerini anne ve babalar ile kombin takmak mümkün…

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.